Zavolejte nám...
More Website Templates @ TemplateMonster.com - August 8th 2011!

Ceník svatebního focení, aneb....

my ceny neskrýváme.

 

Cenu organizace svatebního dne či jeho jednotlivých částí, stanovujeme vždy individuálně, dle rozsahu služeb, Vašich požadavků a přání. Pro bližší informace si prosím domluvte nezávaznou schůzku.

 

 

Svatební focení na míru

Každému focení předchází osobní schůzka, při které si ujasníme veškeré Vaše požadavky, přání, časový harmonogram svatby, samotného focení a případné přesuny na místa kde si přejete zvěčnit svůj den D.

Nejžádanější je focení celého svatebního dne od ranních příprav (česání a líčení) až do večerní volné zábavy a připravených překvapení, o kterých svatebčané ne vždy vědí předem. :-)

Na základě osobní schůzky Vám vypracujeme konkrétní kalkulaci Vaší svatby na míru, včetně kalkulace za případný tisk fotografií, fotoknihu, obraz na plátno, puzzle, svatební pozvánky...

Schůzka je naprosto nezávazná a samozřejmě bezplatná, máte plné právo se rozhodnout až dle konkrétní nabídky a celkové kalkulace. Ta se po naší domluvě stává konečnou a nemusíte tak mít strach z dalšího doúčtování se kterým jste nepočítali.

Pokud máte již teď jasnou představu, můžete si vybrat
ze čtyř základních balíčků v pravém sloupci.

Kontaktujte nás...

 

 

 

 

Ke všem balíčkům svatebního focení nabízíme tisk fotografií , fotoobrazů na plátno v prémiové kvalitě
a fotoknih za zvýhodněné ceny.

01- exclusive

celý den focení - 13.200,- KČ (570 EUR)

Svatební fotograf na celý den, od ranních příprav až do pozdních, nočních hodin.
Cca 350 - 600 upravených fotografií, 100 ks tištěných fotografií 10x15 cm, DVD + flash disk obsahující všechny upravené fotografie, webová galerie se všemi fotografiemi pro snadné sdílení s přáteli a rodinou.

02 - standard

8-12 hodin focení - 9.700,- KČ (380 EUR)

Cca 200 - 400 upravených fotografií, 50 ks tištěných fotografií 10x15 cm, DVD obsahující všechny upravené fotografie, webová galerie se všemi fotografiemi pro snadné sdílení s přáteli a rodinou.

03 - basic

4-6 hodiny focení - 6.400,- KČ (260 EUR)

Cca 120 - 200 upravených fotografií, 25 ks tištěných fotografií 10x15 cm, DVD obsahující všechny upravené fotografie, webová galerie se všemi fotografiemi pro snadné sdílení s přáteli a rodinou.

04 - start

2-3 hodiny focení - 3.500,- KČ (150 EUR)

Cca 70 - 120 upravených fotografií, DVD obsahující všechny upravené fotografie, webová galerie se všemi fotografiemi pro snadné sdílení s přáteli a rodinou.

Tento balíček je možné objednat od 1.dubna do 30. září, pouze mimo soboty.

Na svatby konané mimo svatební sezónu,
tj. 1. listopad - 28. únor, nabízíme slevu 10%.
Vztahuje se na balíčky "basic", "standard" a "exclusive".